İlbet Şifremi Unuttum, Nasıl Yenilerim?

İlbet şifremi unuttum şeklindeki sorular zaman zaman gündeme gelebiliyor. Doğal olarak bahisçiler ve oyuncular siteye giriş yaparken kullanmış oldukları şifreleri karıştırabiliyorlar ve unutabiliyorlar. Neredeyse herkes onlarca farklı şifreyi zihinde tutmak zorunda. Web sitelerinin pek çoğunda üyelik işlemleri bulunuyor. Bunun neticesinde de şifre unutma problemleri yaşanabiliyor. Her ne kadar basit bir çözüm yolu ile birlikte yeni bir şifre oluşturabilirsiniz ve dikkat etmediğiniz takdirde çok ciddi anlamda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özellikle sizi hesap paneline bağlamakta olan şifrenizi unuttuğunuzda yaşayacağınız en büyük sorun bakiyedeki paraları kaptırmak olacaktır. Bu gibi sıkıntıları yaşamak istemiyorsanız İlbet kayıt ve üyelik işlemleri sonrasında şifreyi unuttuğunuzda aşağıdaki detayları yerine getirebilirsiniz.

İlbet Şifre Sıfırlama Linki Nerede Bulunur?

İlbet şifre sıfırlama linki için kullanıcı giriş paneline tıklamanız gerekiyor. Ana sayfanın sağ üst köşesine hesap açma butonu hemen yanında giriş butonu bulunmaktadır. Sarı renkli olan bu butona tıkladığınızda normal şartlarda kullanıcı adı ve şifreyi girmeniz için bir panel açılmaktadır. Fakat siz bu bilgilerden en az birini unuttuğunuzdan dolayı yeni bir şifre talep etmeniz gerekiyor. Bunun için de pencerenin sol alt köşesinde bulunmakta olan şifre yenileme sekmesine tıklayın. Bu sekmeye tıkladığımız takdirde size eposta adresi isteyen küçük bir pencere açılacaktır. Eposta bilginizi girerken dikkatli olun çünkü kullanıcı hesap bilgilerinizdeki e postayı girmeniz gerekiyor. Bu referans e-postanızdır. Bunu girdiğiniz takdirde şifre sıfırlama bağlantısı girmiş olduğunuz linke gönderilmektedir.

İlbet Şifre Yenileme İşlemleri Ne Kadar Sürer?

İlbet şifre yenileme işlemleri ortalama 5 dakika kadar sürüyor. Burada gelen bağlantıya tıkladığınızda yeniden siteye yönlendiriliyorsunuz. Siteye yönlendirildiğinizdeyse yeni bir şifre üretebilmeniz için iki kere şifre bilgilerini girmeniz gerekmektedir. Daha sonrasında ise bu bilgileri girmekle beraber onay butonuna tıklıyorsunuz. Böylece maksimum 5 dakika içerisinde yeni şifreniz üretilmiş olmaktadır. Ayrıca İlbet mobil uygulamaya giriş yaptığınızda şifre yenileme işlemleri dahil bütün kullanıcı hesap değişikliklerini akıllı telefon veya tabletinizde yerine getirebiliyorsunuz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın